Misja projektu „Wesele w stylu”

 

Pomysł powstania bloga ślubnego rodził się w mojej głowie już dłuższy czas. A myśl z tym związana dojrzewała na różnych płaszczyznach. Poczynając od samej siebie czyli mojego ślubu i wesela, poprzez długie obserwacje potrzeb i marzeń par, pragnących spędzić ze sobą resztę życia, aż po zetknięcie się bezpośrednio z branżą ślubną i poznanie od podszewki kuluarów organizacji przyjęcia weselnego.

Podczas spotkań z narzeczonymi, przedstawiając ofertę weselną hotelu, w którym pracuję oraz pomagając im dopiąć szczegóły związane z najważniejszym wydarzeniem w ich życiu, dostrzegłam, iż większość par potrzebuje swoistego przewodnika po zawiłej drodze przygotowań przedślubnych. Jest to fantastyczna i przyjemna droga, ale przyszła Para Młoda, z oczywistych względów zwyczajnie nie wie w jaki sposób i kiedy zabrać się za kolejne jej etapy. Oprócz tego szuka pomocnej dłoni w wyborze poszczególnych usług, bojąc się, czy to haczyków ze strony tych firm, czy to po prostu zawodu w dniu ślubu.

 

Zaplanuj wesele marzeń ze stylowym niezbędnikiem ślubnym

 

Blog ślubny „Wesele w stylu” został stworzony, by poprowadzić narzeczonych do wspólnego, wymarzonego celu. Prawdziwie i bez złudzeń, ale też bez stresu i strachu o finalny efekt. Misją mojego Poradnika Ślubnego jest sprawienie, że Ten Wymarzony Dzień, dla każdego z Was inaczej wyglądający w wyobraźni, będzie dokładnie taki, jak sobie wyśniliście, bez żadnych przeszkód i trudności.

Największą nagrodą za pracę włożoną w organizację wesela i pomoc narzeczonym jest dla mnie uśmiech i szczęście małżonków. Mam nadzieję, że ten blog w jakiejś chociaż części będzie drogowskazem dla Was, drodzy Czytelnicy.
Kto by nie chciał mieć udziału w spełnianiu czyichś marzeń?

 

Kto dla Was pisze?

 

Katarzyna Ilnicka – z wykształcenia dziennikarz. Od kilku lat pracuje na stanowisku specjalista ds. marketingu w Hotelu Fenix nad malowniczym jeziorem Miedwie, gdzie z zaangażowaniem i entuzjazmem realizuje się organizując przyszłym Parom Młodym uroczystość, spełniającą ich wyobrażenie o dniu, w którym powiedzą sobie „tak”.
Zgłębianie tajników marketingu to jej codzienność ale także konik, który nie ustępuje jej drugiej pasji – organizacji przyjęć weselnych.

Marzycielka z realistycznym spojrzeniem w przyszłość. Uwielbia muzykę, dobry film i poezję. Sama też pisze wiersze. Prywatnie szczęśliwa żona.

Jej mottem jest myśl, że tylko praca wykonywana z miłością, może przynieść realne efekty i spełnić marzenia swoje i innych.