Hotel Fenix

Hotel Fenix w Morzyczynie nad malowniczym jeziorem Miedwie. 15 lat doświadczenia w   organizacji przyjęć okolicznościowych. Miejsce z klasą, smacznym jedzeniem, noclegami dla gości, w bliskości natury, jeziora, a jednocześnie niedaleko Szczecina i Stargardu. Hotel prowadzony przez ludzi z pasją. Wesela w tym miejscu to starannie wypracowany proces wspólnych spotkań, rozmów z przyszłymi Parami Młodymi, których potrzeby stawiane są tu na pierwszym miejscu.

Jeżeli chcecie zorganizować wesele w Szczecinie lub w okolicach, bądź też interesuje Was sala weselna w Stargardzie to jest to miejsce właśnie dla Was.

Prawdziwie stylowe wesele zorganizujecie właśnie tutaj!

 

 

logo Szwarc

Marcin Szwarc i Marcelina Szwarc Fotografia to para fotografów ślubnych z prawdziwego zdarzenia! Ich zdjęcia to świat nowożeńców przestawiony w niezwykły sposób, indywidualny dla każdej pary, a jednocześnie zawsze w swoim, niepowtarzalnym stylu. Szwarcfotografia to ludzie z pasją, talentem i miłością do tego, co robią. Ich pomysły nigdy się nie kończą, czego dowodem są coraz to bardziej interesujące „strzały” z reportaży ślubnych czy plenerów.